Loading...
Gabbar is Back me titra shqip

Gabbar is Back

Nje burre merr ligjin ne doren e tij kur ai fillon te rrembej dhe te vras punonjes te adminsitrates te korruptuar.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=MYpvNGSiq6E
Zhanri Krim, Aksion, Drame,
Aktorët Akshay Kumar, Shruti K. Haasan,
Shikime 38,692
Imdb

Komente