Loading...
Fitoor me titra shqip

Fitoor

Një djalosh i varfër por i talentuar prej Kashmiri, Noor, është punësuar si një shërbyes stabël nga Begum.Ai është i magjepsur me të bijën e saj Firdaus.Begum e kupton këtë dhe e dërgon Firdaus në Londër.Ajo i kërkon Noor të bëhet i suksesshëm për të fituar dashurinë e Firdaus.Kur ai rritet ai bëhet një nga artistët më të suksesshëm të Indisë.Por Begum ka një plan tjetër për të prishur dëritat e tijë.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=FZLDoF7VfaQ
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Aditya Roy Kapoor, Katrina Kaif, Tabu, Rahul Bhat, Lara Dutta,
Shikime 68,833
Imdb

Komente