Loading...
Fida me titra shqip

Fida

Jay ka nje vizion te vajzes me te cilen do te bie ne dashuri dhe me ne fund e shikon ate, Nehan. Per shkak te deshires dhe vendosjes per te bere gjithcka per ate dhe neha bie ne dashuri me Jay-n.Jay mendon se historia e tyre e dashurise eshte perfekte por ne realitet dikush tjeter po e shkruan ate. Historia e dashurise se Vikram eshte pasionante por nuk shkoi sic duhej.Filmi flet per keto dy histori dashurie por asnjera nuk ka fund te lumtur.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=C5vCkv9Qi0k
Zhanri Romance, Thriller,
Aktorët Shahid Kapoor, Kareena Kapoor, Fardeen Khan,
Shikime 42,830
Imdb

Komente