Loading...
Fever me titra shqip

Fever

Nje vrases humb aksidentalisht kujtesen .Ai zgjohet dhe mban mend vetem emrin e tij dhe fragmente nga nje vrasje qe ka bere.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=btYB_t4NoZ8
Zhanri Krim, Mister,
Aktorët Rajeev Khandelwal, Gauhar Khan, Gemma Atkinson,
Shikime 18,737
Imdb

Komente