Loading...
Fanaa me titra shqip

Fanaa

Ngjarja zhvillohet ne delhi dhe luginen e Kashmirit ku nje vajze e verber bie ne dashuri me nje udheheqes turistesh i cili ka nje sekret te tmerrshem.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=kofrlCHyiaU
Zhanri Drame, Thriller, Romance,
Aktorët Rishi Kapoor, Tabu, Kajol, Aamir Khan,
Shikime 32,922
Imdb

Komente