Loading...
Eklavya The Royal Guard me titra shqip

Eklavya The Royal Guard

Nderkohe qe mbreteria e Devigarh po shkaterrohet nje Rojtar i moshuar mundohet qe te mbroje familjen mbreterore si dhe te ruaj qe te mos dale sekreti i saj me i erret.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=uzg7lq5e8WM
Zhanri Aksion, Drame, Thriller,
Aktorët Amitabh Bachchan, Saif Ali Khan, Sanjay Dutt,
Shikime 18,644
Imdb

Komente