Loading...
Ek Villain me titra shqip

Ek Villain

Ndersa e dashura e tij behet viktimae radhes te nje vrasesi serial ,Guru thyen kufirin midis te mires dhe te keqes ne kerkimin e tij per hakmarrje.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ruO0VrqOkdE
Zhanri Drame, Krim, Aksion,
Aktorët Meher Acharya Dar, Prachi Desai, Riteish Deshmukh, Shraddha Kapoor, Sidharth Malhotra,
Shikime 59,532
Imdb

Komente