Loading...
Ek Paheli Leela me titra shqip

Ek Paheli Leela

Filmi Tregon nje histori rimisherimi per dashurine e Leela dhe te dashurit te saj ,e cila nuk u kompletua per shkak se njeri prej tyre u vra . Historia perfundohet pas 300 vitesh kur leela dhe i dashuri saj rilindin perseri.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=azRVCV2k3Uc
Zhanri Mister, Romance, Thriller,
Aktorët Sunny Leone, Nausheen Ahmed, Mohit Ahlawat, Jas Arora,
Shikime 48,971
Imdb

Komente