Loading...
Dolly Ki Doli me titra shqip

Dolly Ki Doli

Filmi tregon per nje femer mashtruese Dolly e cila i mashtron meshkujt duke u martuar me to dhe naten e pare te marteses ju merr pasurine dhe largohet.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=uzdu62XspwY
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Malaika Arora, Mohammed Zeeshan Ayyub, Sonam Kapoor, Saif Ali Khan, Rajkummar Rao,
Shikime 61,196
Imdb

Komente