Loading...
Dishoom me titra shqip

Dishoom

Kur lojtari i kriketit indian Viraj Sharma humbet ne lindjen e mesme , dy police Kabir Shergill dhe Junaid Ansari duhet te bashkohen per nje sulm 36 oresh para se te filloj ndeshja indi pakistan.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=DU6IdS2gVog
Zhanri Aksion, Aventure, Komedi,
Aktorët Jacqueline Fernandez, Akshay Kumar, John Abraham,
Shikime 46,415
Imdb

Komente