Loading...
Dishkiyaoon me titra shqip

Dishkiyaoon

Nje i ri ambicioz i quajtur Harman Baweja , thurr nje plan per te rrezuar gangsterin me te madh te zones dhe te zej vendin e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=I1fhdUuoBAI
Zhanri Thriller, Aksion,
Aktorët Harman Baweja, Harsh Chhaya, Rajit Kapoor, Shilpa Shetty,
Shikime 60,753
Imdb

Komente