Loading...
Dil me titra shqip

Dil

Raja ben nje jetese te varfer bashke me dy prinderit e tij. Ai vazhdon kolegjin dhe aty ai perballet shpesh me shoqen pasanike te shkolles, Madhu Mehra. Gjerat shkojne deri aty ku Madhu e akuzon ate per ngacmime seksuale. Kur e merr vesh babai i tij , ai vendos ta shfrytezoj kete rast per tu bere i pasur.Ai shtiret si nje biznesmen i pasur, takon babain e Madhu-se dhe kerkon qe femijet e tyre te martohen bashke.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=O3EgvBFJHzI
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Aamir Khan, Madhuri Dixit, Saeed Jaffrey,
Shikime 17,761
Imdb

Komente