Loading...
Dil Dhadakne Do me titra shqip

Dil Dhadakne Do

Ne nje udhetim me krocere per te festuar 30 -pervjetorin e marteses se prinderve te tyre djali Kabir (Ranveer Singh) dhe vajza Ayesha (Priyanka Chopra), luftojne per per te mbajtur edhe nje here te bashkuar familjen e tyre, duke nxjerrur ne pah mungesat e komunikimit dhe te dashurise, qe prinderit e tyre i kane ndrydhur.Ata gjejne forcen per te hedhur poshte disa vlera dhe norma te shoqerise,duke mos u dhene rendesi se cfare mund te thone te tjeret, mjaft qe familja e tyre te jete e bashkuar dhe te lulezoje harmonia.Udhetimi ne krocere nxjerr ne pah nje sere vesesh qe familjaret dhe shoqeria e sotme eshte e mberthyer fort.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ZlIaiLoBEvk
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Anil Kapoor, Shefali Shetty, Priyanka Chopra, Ranveer Singh, Anushka Sharma, Farhan Akhtar, Rahul Bose, Zarina Wahab,
Shikime 70,998
Imdb

Komente