Loading...
Dhoom 3 me titra shqip

Dhoom 3

Per te marre hak vdekjen e babait te tyre ,dy artiste cirku te trajnuar ne magji dhe akrobaci kthehen ne hajdute per te shkaterruar banken e korruptuar te Chicago-s.Dy policeve nga mumbai Jay dhe Ali ju caktohet kapja e ketyre hajduteve.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=yeF_b8EQcK0
Zhanri Krim, Thriller, Aksion,
Aktorët Aamir Khan, Katrina Kaif, Abhishek Bachchan, Uday Chopra,
Shikime 55,237
Imdb

Komente