Loading...
Dhoom 2 me titra shqip

Dhoom 2

Oficeri Ajay Dixit dhe shoku i tij Ali bien ne gjurmet e nje krimineli nderkometar i njohur si Mr.A . A do te jene ato te afte ta kapin Mr.A ?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=sWE458JxSZA
Zhanri Aksion, Thriller,
Aktorët Abhishek Bachchan, Uday Chopra, Hrithik Roshan, Aishwarya Rai Bachchan, Bipasha Basu,
Shikime 46,405
Imdb

Komente