Loading...
Deewana me titra shqip

Deewana

kajal eshte nje vajze e re e bukur dhe e talentuar e cila pelqen kenget dhe kercimin dhe merr pjese ne shume shfaqe. Ne nje nga shout qe merr pjese njihet me Ravi nje kengetar te njohur dhe bien thelle ne dashuri mme njeri tjetrin dhe shpejt martohen

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=szWAjni20jk
Zhanri Aksion, Komedi, Krim,
Aktorët Rishi Kapoor, Divya Bharti, Shah Rukh Khan,
Shikime 26,506
Imdb

Komente