Loading...
Dedh Ishqiya me titra shqip

Dedh Ishqiya

Khalujaan dhe babban dy hajdute romatik kthehen ne dedh ishqiya per te vazhduar suksesin me aventurat e tyre te dashurise. Kete here dashuria do i dergoj ato ne 7 zonat e dashurise me te bukuren dhe te rrezikshmen Madhuri Dixit dhe Huma Qureshi.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=_J3fkfUDkx8
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Huma Qureshi, Arshad Warsi, Madhuri Dixit, Naseeruddin Shah,
Shikime 57,212
Imdb

Komente