Loading...
Dangal me titra shqip

Dangal

Ish mundesi Mahavir Singh Phogat dhe dy vajzat e tij mundese perballen me veshtiresit e tyre drejt fames ne lojrat e Commonwealth.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=x_7YlGv9u1g
Zhanri Aksion, Biography, Drame,
Aktorët Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh,
Shikime 14,054
Imdb

Komente