Loading...
Daddy me titra shqip

Daddy

Historia e Arun Gawli qe per disa ishte nje kriminel i rrezikshem dhe per disa ishte nje njeri qe u vidhte te pasurve dhe ju jepte te varferve.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=1zqp_ufmX3o
Zhanri Aksion, Biography, Krim,
Aktorët Arjun Rampal,, Aishwarya Rajesh, Nishikant Kamat,
Shikime 5,906
Imdb

Komente