Loading...
Company me titra shqip

Company

Chandu i cili jetonte ne lagje te varfera te indise bashkohet me Malik , nje kriminel i rangut te vogel . Se bashku ato eleminojne te gjithe armiqte e tyre , duke u bere gangsteret me te frikshem ne Mumbai , deri sa xhelozia dhe inati i kthen ato kunder njeri tjetrit.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=iuP6zL9OA3g
Zhanri Aksion, Krim, Thriller,
Aktorët Ajay Devgn, Vivek Oberoi, Manisha Koirala, Mohanlal,
Shikime 31,939
Imdb

Komente