Loading...
Chance Pe Dance me titra shqip

Chance Pe Dance

Dashuria e re , e bind nje aktor dhe kercimtar te marre pjese ne nje kompeticion per talente te reja qe mund ta bej ate nje superstar.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=4vg7KDwXUaQ
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Satish Shah, Mohnish Bahl, Genelia D'Souza, Shahid Kapoor,
Shikime 25,337
Imdb

Komente