Loading...
Business Man me titra shqip

Business Man

Nje i ri shume ambicioz dhe inteligjent i quajtur Surya vjen ne mumbai per tu bere gangsteri me i madh ne vend.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=aMq000rieek
Zhanri Aksion, Komedi, Krim,
Aktorët Mahesh Babu, Kajal Aggarwal, Prakash Raj,
Shikime 42,552
Imdb

Komente