Loading...
Bruce Lee The Fighter me titra shqip

Bruce Lee The Fighter

Nje njeri qe kryen akrobacira ngaterrohet per polic nga nje grua idealiste dhe ai fillon te luftoj krimin per llogari te policise.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=bCR3qW1jAxw
Zhanri Aksion, Komedi, Familje,
Aktorët Ram Charan, Brahmaji, Brahmanandam,
Shikime 65,197
Imdb

Komente