Loading...
Break Ke Baad me titra shqip

Break Ke Baad

Ne nje bote ku lidhjet shkaterohen edhe prej diferencave me te vogla , Abhay dhe Aaliya arrijne te shpetojne lidhjen e tyre edhe per shkak te largesise.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=zPqcvpgIVIU
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Shahana Goswami, Lillete Dubey, Imran Khan, Deepika Padukone,
Shikime 49,996
Imdb

Komente