Loading...
Bombay Velvet me titra shqip

Bombay Velvet

Nje njeri i rendomte del kundra te gjithave mundesive dhe harron fatin e tij qe te behet nje 'Gjuajtes I Madh

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=AmMIQZ1TAig
Zhanri Krim, Drame, Thriller,
Aktorët Ranbir Kapoor, Anushka Sharma, Karan Johar, Satyadeep Misra, Manish Chaudhary,
Shikime 14,232
Imdb

Komente