Loading...
Billa 2 me titra shqip

Billa 2

Nje njeri i thjeshte nga nje vend i varfer futet ne boten e krimit dhe behet nje nga gangsteret me te frikshem ne vend.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=beOgcOu-vQU
Zhanri Drame, Thriller, Aksion,
Aktorët Sudhanshu Pandey, Bruna Abdullah, Parvathy Omanakuttan, Ajith Kumar, Vidyut Jamwal,
Shikime 31,562
Imdb

Komente