Loading...
Bhoomi me titra shqip

Bhoomi

Nje drame hakmarrje qe i vertitet mardhenies midis babait dhe vajzes.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=AgiFCRU0MXg
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Sanjay Dutt, Sunny Leone, Aditi Rao Hydari,
Shikime 18,057
Imdb

Komente