Loading...
Bhaag Johnny me titra shqip

Bhaag Johnny

Historia rrenqethese e Xhonit i cili eshte i lodhur dhe i semure me ndjenja te dhimbshme te deleguara. Shpjegon sesa e veshtire eshte qe te luash me te dyja anet e monedhes. Pamvarsisht se cfare vendimesh do te merrni ne te shkuar do te zhgenjeheni

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ZybkdyM-Y5g
Zhanri Aksion, Thriller,
Aktorët Kunal Khemu, Zoa Morani, Mandana Karimi, Manasi Scott, Mukul Dev,
Shikime 51,651
Imdb

Komente