Loading...
Begum Jaan me titra shqip

Begum Jaan

Historia e 11 prostitutave qe nuk duan te ndahen nga bordelloja e tyre dhe nga njera tjetra gjat ndarjes mes Indise dhe Pakistanit.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=rhmT2nfc6ko
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Amitabh Bachchan, Naseeruddin Shah, Vidya Balan,
Shikime 18,766
Imdb

Komente