Loading...
Befikre me titra shqip

Befikre

Zhvendosur ne paris, befikre eshte historia e dashurise se njecifti bashkekohor te quajtur Dharam dhe Shyra, dy njerez te rinj te cilet duan ta shijojne jeten ne maksimum.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=p7X7mwcEJ-w
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Julie Ordon, Vaani Kapoor, Ranveer Singh,
Shikime 44,507
Imdb

Komente