Loading...
Bareilly Ki Barfi  me titra shqip

Bareilly Ki Barfi

Ne qytetin e vogel te Bareilly Bitti eshte nje vajze e cila ben nje jete te lire dhe nuk pranon te martohet por kjo ndryshon kur ajo takon Chirag Dubey dhePritam Vidrohi.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Ds2JXPKZB6s
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Ayushmann Khurrana, Kriti Sanon, Rajkummar Rao,
Shikime 23,623
Imdb

Komente