Loading...
Bank Chor me titra shqip

Bank Chor

Ky film flet per tre mistrec qe zgjedhin diten me te keqe per te vjedhur nje banke ku cdo gje shkon keq dhe ata kapen mes dy zjarreve.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Kx0jZWnlS3Y
Zhanri Komedi, Thriller,
Aktorët Riteish Deshmukh, Vivek Oberoi, Rhea Chakraborty,
Shikime 12,424
Imdb

Komente