Loading...
Banjo me titra shqip

Banjo

Nje muzikant kerkon fame sukses dhe respekt.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=29m2livchlI
Zhanri Aksion, Drame, Muzikal,
Aktorët Poornima Ahire, Riteish Deshmukh, Nargis Fakhri,
Shikime 12,507
Imdb

Komente