Loading...
Badrinath Ki Dulhania me titra shqip

Badrinath Ki Dulhania

Badrinath Bansal nga Jhansi dhe Vaidehi Trivedi nga Kota kan mmendime te ndryshme per gjithcka,Kjo sjell nje perplasje ideologjish por qe pranojne se ka dicka te mire tek ta .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=1YBl3Zbt80A
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Varun Dhawan, Alia Bhatt, Sahil Vaid,
Shikime 51,810
Imdb

Komente