Loading...
Badlapur me titra shqip

Badlapur

Pasi i vritet gruaja dhe djali i tij gjat nje vjedhje banke , nje person perpiqet qe te marr hakun e familjes se tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=9KEoZanqlOE
Zhanri Aksion, Krim, Drame,
Aktorët Varun Dhawan, Nawazuddin Siddiqui, Huma Qureshi, Radhika Apte,
Shikime 35,587
Imdb

Komente