Loading...
Baby me titra shqip

Baby

Nje grup i elites inteligjente zbulon nje komplot te drejtuar nga nje maniak. Me kalimin e oreve , ju perket atyre te zbulojne terroristet dhe ti ndalojne ato qe te godasin zemren e indise.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=-Yu_2nyOP5o
Zhanri Aksion, Krim, Thriller,
Aktorët Akshay Kumar, Danny Denzongpa, Kay Kay Menon, Rana Daggubati, Anupam Kher,
Shikime 38,037
Imdb

Komente