Loading...
Baahubali  The Beginning me titra shqip

Baahubali The Beginning

Nje mosmarrveshje midis dy vllezerve kalon ne 2 gjenerata .Kjo eshte pjesa e pare nga 2 pjese te drames .Pjesa e pare tregon vellezerit Baahubali dhe Bhallaladeva luftojne per fronin e mbreterise

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=VdafjyFK3ko
Zhanri Aksion, Aventure,
Aktorët Prabhas, Rana Daggubati, Anushka Shetty, Tamannaah Bhatia, Ramya Krishnan, Nasser, Sudeep, Satyaraj, Tanikella Bharani,
Shikime 71,033
Imdb

Komente