Loading...
Anjaana Anjaani me titra shqip

Anjaana Anjaani

Pas disa perpjekjesh te pafundme per te vrare veten, nje cift vendos qe te jetojne te lumtur per disa dite dhe me pas te vetvriten ne naten e nderimit te viteve.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=y79fqrTBnFc
Zhanri Drame, Muzikal, Komedi,
Aktorët Kumar Pallana, Carl Marino, Aubrey K. Miller, Pooja Kumar, Ranbir Kapoor, Priyanka Chopra,
Shikime 27,663
Imdb

Komente