Loading...
Anjaan me titra shqip

Anjaan

Raju Bhai dhe Chandran drejtojne nje bande duke shkateruar cdokend qe i del perpara.Sidoqofte kur suksesi i tyre arrin deri te Imran-i i frikshem ato perballen me te pashmangshmen.Tani eshte ne doren e Krishnan dhe Raju Bhai per tu hakmarre.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=MJxEQPMh_io
Zhanri Aksion, Drame, Romance,
Aktorët Suriya, Samantha Ruth Prabhu, Vidyut Jamwal,
Shikime 90,320
Imdb

Komente