Loading...
Ami Je Ke Tomar me titra shqip

Ami Je Ke Tomar

Nje biznesmen i ri i quajtur Aditya Roy Chowdhury bie ne dashuri me Esha-n, nje vajze qe e njohu aksidentalisht dhe e puneson ate ne resortin e tij qe e drejton se bashku me shoqen e tij te ngushte Prachi. Gjerat shkojne mire derisa e shkuara e Eshas perzihet me te tashmen e tyre.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=EpP070SOXuQ
Zhanri Romance,
Aktorët Sayantika Banerjee, Nusrat Jahan, Ankush Hazra,
Shikime 26,858
Imdb

Komente