Loading...
Alone  me titra shqip

Alone

Anjana dhe Sanjana ishin dy motra binjake te cilat jetonin me nje premtim qe i kishin bere njera tjetres "Ne gjithmone do jemi bashke . Ne nuk do ndahemi kurre." . Rrethana te ndryshme cuan ne vdekjen e njeres nga motrat dhe tjetra mbijetoi. Vite me vone fantazma e motres se vdekur kthehet per tju shfaqur motres qe kishte mbijetuar. Pse ishte thyer premtimi ?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=e0pdoezNhmc
Zhanri Horror,
Aktorët Neena Gupta, Zakir Hussain, Sulabha Arya, Karan Singh Grover, Bipasha Basu,
Shikime 45,260
Imdb

Komente