Loading...
Akaash Vani me titra shqip

Akaash Vani

Nje histori dashurie e nje vajze dhe nje djali.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Uyoeg4ANxh8
Zhanri Romance,
Aktorët Kartik Aaryan, Nushrat Bharucha, Kiran Kumar,
Shikime 32,815
Imdb

Komente