Loading...
Ae Dil Hai Mushkil me titra shqip

Ae Dil Hai Mushkil

Filmi tregon historine per nje dashuri te pakthyer. Udhetimin e tre karaktereve Ayan, Alizeh, dhe Saba.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Z_PODraXg4E
Zhanri Muzikal, Drame, Romance,
Aktorët Aishwarya Rai Bachchan, Ranbir Kapoor, Anushka Sharma,
Shikime 43,101
Imdb

Komente