Loading...
Action Jackson me titra shqip

Action Jackson

Khushi (Sonakshi Sinha) konsiderohet si hajmali tersi nga mikeshat e saj dhe mendohet se ajo ju ngjit fatin e keq dhe te afermve te saj. Diten qe ajo perballet me Vishyn fati i saj ndryshon.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=YubQzbzGHps
Zhanri Aksion, Komedi, Drame,
Aktorët Ajay Devgn, Sonakshi Sinha, Shahid Kapoor, Yami Gautam,
Shikime 51,129
Imdb

Komente