Loading...
ABCD 2 me titra shqip

ABCD 2

Bazuar ne historine reale te nje grupi kercimtaresh , ngritjen e fames se tyre , renien e tyre te menjehershme dhe perpjekjen e tyre heroike per shfajesim duke fituar krenarine dhe lavdine e humbur.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=IKUtAC-dwFM
Zhanri Muzikal,
Aktorët Shraddha Kapoor, Varun Dhawan, Lauren Gottlieb,
Shikime 69,811
Imdb

Komente