Loading...
Aarya 2 me titra shqip

Aarya 2

Nje person i paparashikueshem dhe i paqendryeshem sjell shkatrim per shokun e tij te ngushte dhe te dashuren e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Tg570_YTUys
Zhanri Aksion, Drame, Mister,
Aktorët Allu Arjun, Kajal Aggarwal, Navdeep,
Shikime 47,329
Imdb

Komente