Loading...
Aarakshan me titra shqip

Aarakshan

Nje vendim nga gjykata e larte e indise teston shoqerin e nje personi dhe besnikerine e shoqerise se tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=pJBR0LLX0d0
Zhanri Drame, Thriller,
Aktorët Amitabh Bachchan, Saif Ali Khan, Manoj Bajpayee, Deepika Padukone,
Shikime 14,082
Imdb

Komente