Loading...
Aambala me titra shqip

Aambala

Saravanan dhe dy vellezerit e tij shkojne ne vendin e lindjes per te pajtuar babain e tyre me 3 hallat te cilat e urrejne ate pasi ai ka vrare babin e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=NohOBlQDEr0
Zhanri Aksion, Komedi,
Aktorët Prabhu, Vijay, Hansika Motwani,
Shikime 33,485
Imdb

Komente