Loading...
Aaja Nachle me titra shqip

Aaja Nachle

Nje instruktore kercimi ne new york kthehet ne fshatin e saj ne indi 11 vjet dhe zbuloi qe qendra e arteve ku ajo mesoi kercimin ishte gati duke u shkaterruar per te ndertuar nje dyqan te vogel.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=0FOEu4D5rAE
Zhanri Drame, Muzikal,
Aktorët Madhuri Dixit, Darshan Kumaar, Raghuvir Yadav,
Shikime 23,361
Imdb

Komente