Loading...
A Gentleman me titra shqip

A Gentleman

Gaurav nje djal i thjesht dhe puntor shkon per nje vizit pune ne Mumbai ku kopja e tij eshte gati per te sjell kaos ne jeten e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=IMXifj-peiQ
Zhanri Aksion, Komedi, Drame,
Aktorët Sidharth Malhotra, Jacqueline Fernandez, Darshan Kumar,
Shikime 26,572
Imdb

Komente